АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ЯК ФАКТОРУ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА З УРАХУВАННЯМ ПОЛЬСЬКОЇ НАУКОВОЇ ДУМКИ
Ключові слова:
соціальна інженерія, польські вчені, сталий розвиток суспільстваАнотація
Сформульовані підходи до розуміння соціальної інженерії. Проблема технологічності перетворення соціальних інститутів суспільства є одним з найважливіших питань, що стоїть перед соціологією сучасного періоду, та особливо в період соціальної кризи. І польські, і українські науковці, спрямовують свої обґрунтування на так званий захист доцільності соціальної інженерії.
Посилання
Melnychenko A.A. Sotsialna inzheneriya yak faktor zabezpechennya stiykogo
rozvitku sotsialnih system [Social engineering as a factor of sustainable development of social systems], Visnik NTUU “KPI”. Politologiya. Sotsiologiya. Pravo: zbirnik naukovih prats [Bulletin “KPI”. Political science. Sociology. Law: Collected Works], 2012, no.1, pp. 73-78. (in Ukrainian).
Zuyev V. M. Socialni texnologiyi v czaryni socialnoyi inzheneriyi i socialnogo
konstruyuvannya. [Social technologies in the field of social engineering and social construction], Visnik NTUU “KPI”. Politologiya. Sotsiologiya. Pravo: zbirnik naukovih prats [Bulletin “KPI”. Political science. Sociology. Law: Collected Works], 2012, no. 2, pp. 29-33. (in Ukrainian).
Jacek Kurczewski, Problemy analizy działań socjotechnicznych, [w:] Socjotechnika, Książka i Wiedza, Warszawa 1999, t. 1, p. 57.
Adam Podgórecki, Logika praktycznego działania, [w:] Socjotechnika, Książka i Wiedza, Warszawa, 1998, vol. 2, p. 47.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Публічне управління та адміністрування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (Публічної Ліцензії Creative Commons "Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна"), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).